Koszyk widoczny po zalogowaniu, rejestracji.  (Rejestrację potwierdza obsługa sklepu.)
Tniemy folię na wymiar określony przez klienta.
Ten artykuł sprzedajemy wyłącznie stacjonarnie w punkcie - Rząśno 25.
Ceny
Cena detaliczna brutto
21,00 PLN /Metr
 
Cena detaliczna netto
17,07 PLN /Metr
Dostępny
Dane
Symbol
20708139
Kod kreskowy
20708139
Jednostka podstawowa
Metr
Waga
1kg
Opis

Folia kiszonkarska przeznaczona jest do zakiszania roślin zielonych poprzez okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw, liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt. Folia służy także do wykładania silosów oraz do okrywania kopców z korzeniami i bulwami roślin.

Folie kiszonkarskie naszej produkcji znane są polskim hodowcom i od lat cieszą się ich znakomitą opinią ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną brak efektu starzenia się folii pod wpływem promieniowania słonecznego, doskonałą hermetyczność oraz odporność na kwasy kiszonkarskie. Dzięki specjalnym właściwościom folia ogranicza dostęp powietrza i światła w procesie zakiszania pasz oraz zapewnia właściwą temperaturę potrzebną do właściwego przebiegu procesu zakiszania. Prawidłowe przykrycie pryzmy zmniejsza także ryzyko zabrudzenia w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jednocześnie utrzymując wysoką wartość odżywczą kiszonki.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B